Head Rohelised ja roheliste sõbrad!

Aasta hakkab otsa saama ja oleks soov sellele üheskoos üks talvemetsane joon alla tõmmata.

Plaan on ühitada aastalõpu helgemad toonid “maailma parima” metsamajandaja RMK kangelastegude vaatluse, matkamise, jõulukuuse valimise, metsatarkuse, metsajuttude ja hetkeks lõikke ääres koos istumisega. 

Sihiks on laia pintslitõmbega Lahemaa. Millise raja täpselt valime ja kui pikaks matkapäev  kujuneb, otsustame matkaseltsiliste selgudes. Arvestada võib Tallinnasse naasmisega orienteeruvalt kl 18 paiku. 

Päev. saab talvisi olusid arvestades siiski nõudlik, aga ei eelda põhjalikku ettevalmistust ega kõva matkavormi. 🙂  Huvilised on oodatud koos sõprade ja perega!

Aega võiks varuda pea terve lauäeva. 

Koguneme Tallinnas, Ülemiste parklas 16.detsembri hommikul kl 9-st. Stardime kl 9.30.

Riidesse pane palun talveoludele vastavalt! Kaasa varu joogivett, snäk ja kindlasti sooja jooki ning vahetuseks kuivad sokid ja kindad.

Logistika loksutame paika alloleva küsimustiku pinnalt. Lõkke ääres põske pistmiseks hangin suupoolise korraldaja poolt.

Kuigi me stardime Tallinnast ja ei plaani selleks eraldi transporti ehk püüame jaguneda olemasolevate autode vahel, soovime päeva sättida nii, et võimaluse korral saaksid ühineda huvilised ka mujalt.

Ja veel – Rohelise matkapäeva korraldame koos meie heade sõprade ja koostööpartnerite – Mati Sepa ja Madis Messimasega MTÜ-st Hoiame Loodust. Nemad panevad kokku ka konkreetse teekaardi ja võimalik, et mõni põige selgub päeva käigus. 

Soovin südamest, et ka metsarüüstajad peavad  jõulurahu. Aga eks päev näitab.

Nagu juba öeldud, ühildame mitu asja:  loodusvaatluse,  raieseire, metsamatka ja mõnusa jõulueelse olemise ehk et vabalt võib ette tulla ka väikseid kõrvalepõikeid. 

Kohtumiseni,

Evelyn

REGISTREERI PALUN OMA OSAVÕTT HILJEMALT KOLMAPÄEVAKS, 13.DETSEMBRIKS!

Kui vajad täiendavat infot, helista!

+372 5106205