Euroopa Parlamendi valimised 2024

Liina Freivald - 176

Minu nimi on Liina Freivald, ma olen neuroeriline naine tehnoloogiamaailmas ja tunnen end rahvusvahelises tööelus just oma Võru ja Viljandimaa juurte baasil imeliselt toetatuna. Elurikkus minu lapsepõlves on veel hästi meeles, ja selle tänase väiksema versiooni saame koos lastele ja lastelastele edasi anda. Eluvaesus ei pea juhtuma, see ei ole kohustuslik. Pööre elukeskkonna tegeliku hoiu suunas on keeruline, kuid võimalik.

Europarlamendis saan oma pikaajalise üleplaneedilise tehnoloogia- ja regulatsioonidega seotud töö tõttu olla kasulik teiste osapoolte mõistmisel ning sedakaudu Eesti ainulaadsete piiri- ja loodushuvide parimal väljanäitamisel ja regulatsioonides juurutamisel.

Kas me oleme juba piisavalt rikkad, et hääletada kõiki inimesi kaasavate ja elukeskkonda hoidvate poliitikate poolt? Kas on võimalik küllus, usaldus ja selge sõnum vägivalla vastu? Kui arvad samamoodi, et loodus vajab eestkõnelejat erinevate tasandite otsustuskogudes, siis palun Sinu toetust Eestimaa Rohelistele ja meie kaudu Euroopa Rohelistele.